Webinář (9. 4. 2020): Aktuální dotační příležitosti pro inovační subjekty

Euro Managers pomáhá získávat dotace inovačním podnikům a vědeckým institucím již dvacet let. Máme zkušenosti napříč různými obory lidské činnosti a s bohatým spektrem dotačních programů, ve sdíleném řízení a přímo řízenými programy. Pomáhali jsme připravit dotační projekty za více než 30 mld. Kč.

V těchto dnech, kdy společně čelíme ohrožení jak zdraví našeho, tak zdraví naší ekonomiky, nabízíme pomoc v oboru, kterému rozumíme. Chápeme, že právě mezi Vámi bude mnoho takových, kteří dotace nikdy nepotřebovali, a považují je za škodlivé přirozenému vývoji hospodářství. Čelíme nicméně uměle vyvolané ekonomické krizi, která dramaticky zasáhla do fungování řady společností.  Vy, kteří vyvíjíte nové služby a produkty, budete potřebovat k jejich uvedení na trh startovní kapitál, který možná nebude k dispozici na běžném komerčním trhu.

Dotace a inovativní finanční nástroje představují na straně jedné jistou administrativní zátěž a málo flexibilní nástroj financování, zato jsou předvídatelné a spolehlivé. Pokud máte prostor, chceme Vás tímto pozvat na webinář společnosti Euro Managers, kde Vás budeme informovat o aktuálních dotačních příležitostech pro inovační subjekty.

Spojte se s námi ve čtvrtek 9. 4. 2020 od 12 hod. Webinář proběhne přes webový prohlížeč (není nutno nic instalovat či stahovat).